Hakkında

Esasında 2010 senesinde başladı maceram. İsmimden de aldığım güçle bir enstrümanı tanımak üzere sonsuz bir yolculuğa çıktım. Müziğin bana verdiği huzuru, ilhamı, yaşama sevincini, özgüveni, kısacası yaşattığı her duyguyu sevdim. Sonra bir kıvılcım daha koptu; kendi şarkılarımı yazıp bestelemeye başladım. O gün bugündür müzik benim aldığım her nefeste, attığım her adımda, kısacası hayatımın her sahnesinde başrolde…

Yazmak ve müzik, bunlar birbirinden hiç de uzak kavramlar değil, aksine birbirlerini tamamlıyor. 2012 senesinde konservatuara hazırlanırken birdenbire kendimi turizm sektörünün içinde buldum. Bazen hayatın savurduğu yerden kalkıp, yola devam etmek gerekiyor.  2017 Haziran’da 9 Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi’nin Turizm İşletmeciliği bölümünden mezun oldum. Şahsen beni tanıyanlar bilir, çok sessiz sakinim ama iyi bir gözlemciyimdir. Günde 6-7 saat yazı yazıyorsam toplasanız 1 saat konuşuyorumdur. İşte tam da bu yüzden 6 yıldan beri çeşitli firmalar ve projeler için editörlük ve içerik yazarlığı yapıyorum, yani en iyi yaptığım işi; Ajans Kriter İçerik ve Reklam Ajansı markası adı altında yürüttüğüm şirket ve hem yabancı hem de Türk içerik yazarlarından oluşan harika bir ekibim var.

Blog Kriter‘de okumayı, araştırmayı, gezmeyi ve görmeyi, müziği, edebiyatı, sanatı, tarihi, keşfetmeyi, farklı olmayı, kendine ilginç uğraşlar bulmayı seven herkesin kendinden bir şeyler bulacağına eminim.

Ezgi İbili

WordPress.com.

Yukarı ↑

WordPress.com ile Ücretsiz Bir Web Sitesi Kurun
Başla